کسب تندیس زرین شیخ بهایی توسط تیمی از دانشگاه شریف

شرکت پایدار بتن توانمند از دانشگاه صنعتی شریف موفق شد در سیزدهمین جشنواره ملی شیخ بهایی عنوان نخست این جشنواره را بدست آورد.

به گزارش روابط عمومی؛ تیم پایدار بتن توانمند از تیم های مستقر در مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف موفق شد در سیزدهمین جشنواره ملی شیخ بهایی، رتبه نخست جشنواره در بخش المپیاد طرح کسب و کار را به خود اختصاص دهد.

همچنین کمیته داوران جشنواره، به دلیل ارائه قابل توجه و تاثیرگذار در بخش فرصت های سرمایه گذاری، از مهندس امین اسرافیلی سرپرست این تیم تقدیر ویژه به عمل آورد.

شرکت پایدار بتن توانمند در زمره محدود شرکت های تکنولوژیک صنعت بتن ایران قرار دارد که با تکیه بر دانش آکادمیک و همچنین تجربیات صنعتی خود نسبت به تولید محصولات مبتنی بر بتن های پیشرفته و خاص اقدام می نماید.
گفتنی ست؛ این شرکت به منظور رفع معضل سرقت درپوش های فلزی منهول نسبت به تولید درپوش های منهول ضد سرقت با استفاده از کامپوزیت های پیشرفته سیمانی ( بتن توانمند) اقدام نموده است. درپوش های بتن توانمند با وجود وزن فوق العاده سبک خود توانسته اند تمامی معیارهای استاندارد محصول را کسب نمایند. دکتر علیرضا خالو، عضو هیئت علمی دانشکده عمران، مهندس سید روح الله موسوی و مهندس محمود بربری(هر دو از فارغ التحصیلان دانشگاه) و آقای هاتف عبدوس دانشجوی دکترای عمران، از دیگر اعضای این گروه می باشند.
بنا بر این گزارش؛ در سیزدهمین جشنواره ملی شیخ بهایی حدود600 طرح از سرتاسر کشور به دبیرخانه ارسال گردیده بود که از این میان 25 طرح به بخش نهایی راه یافته بودند.

گفتنی ست؛ هفت سکه تمام بهار آزادی، کمک هزینه شرکت در رویداد اسلاش (فنلاند) و تندیس زرین جشنواره ملی شیخ بهایی جایزه رتبه هاس برتر جشنواره بود که توسط وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، جناب آقای دکتر فرهادی، به تیم های برگزیده اهدا شد.

منبع : SHARIF.IR

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *